НАК «Нафтогаз України» вдруге отримала промисловий приплив вуглеводнів у Єгипті

НАК «Нафтогаз України» продовжує здійснювати активні кроки з освоєння концесійної ділянки Алам Ель Шавіш (Alam El Shawish) на території Західної Пустелі Арабської Республіки Єгипет.

Компанія, відповідно до Виробничої програми, 8 листопада в результаті випробування горизонту G формації Abu Rawash, в свердловині HG-34/3, в інтервалі глибин 3056-3068 м, отримала приплив нафти дебітом 350 т/добу та 115 тис. куб. м газу на добу.

НАК «Нафтогаз України» здійснює підготовку до оголошення про комерційне відкриття, організації раннього видобутку вуглеводнів та продовжує пошукові роботи в межах концесійної території.

Компанія вважає, що продовження роботи дозволить прискорити процес диверсифікації джерел постачання енергоносіїв та сприятиме становленню світового іміджу України як потужної енергетичної держави.

Довідка. 13 грудня 2006 р. між Арабською Республікою Єгипет та Єгипетською Генеральною Нафтовою Корпорацією і НАК «Нафтогаз України» укладено Концесійну угоду з освоєння ділянки Алам Ель Шавіш площею 994 кмІ на території Західної Пустелі Арабської Республіки Єгипет.

На цей час на концесійній території працюють 2 бурових верстати та 2 верстати капітального ремонту. Філією НАК «Нафтогаз України» пробурені 5 пошукових свердловин і 2 свердловини знаходиться в бурінні. Компанія приступила до випробування завершених бурінням свердловин.

В результаті випробування свердловини HG-34/3 горизонту G-2 формації Abu Rawash в інтервалі глибин 3140,2-3160,4м 18 лютого 2009 року було отримано приплив нафти дебітом 80 т/добу (588 барелів).



Прес-центр НАК «Нафтогаз України»

Інші новини