НАК «Нафтогаз України» вимагає припинення політичних спекуляцій навколо її діяльності

НАК «Нафтогаз України» вважає неприпустимими та такими, що не відповідають дійсності, вислови політиків різного рівня щодо «катастрофічності» фінансового стану Компанії.

Компанія вважає, що протягом останніх місяців певна частина політичної спільноти та експертів використовує критику НАК «Нафтогаз України» з метою отримання «PR дивідендів» на користь того чи іншого кандидата перед майбутніми виборами Президента.

Водночас, більшість критичних заяв не відповідали принципу «критикуючи – пропонуй», тобто не містили пропозицій щодо подолання як то реально існуючих, так і, в переважній більшості, вигаданих проблем НАК «Нафтогаз України».

Компанія вважає, що нагнітання істерії навколо НАК «Нафтогаз України» є лише спробою використати Компанію в політичному протистоянні. НАК «Нафтогаз України» допускає, що певні політичні кола роздратовані успіхами Компанії в процесі проведення реструктуризації боргових зобов’язань НАК «Нафтогаз України». Згода більшості кредиторів на умови НАК «Нафтогаз України» свідчить, про довіру іноземних інвесторів до Компанії та її майбутнього розвитку.

Однак, вислови місцевих політиків завдають прямої шкоди діяльності Компанії, оскільки вводять в оману іноземних інвесторів та можуть вкрай негативно позначитись на процесі реструктуризації боргових зобов'язань НАК «Нафтогаз України».

НАК «Нафтогаз України» сьогодні докладає всі зусилля для стабільної роботи Компанії, стабільного проходження опалювального сезону, забезпечення безперебійного та безаварійного транзиту російського газу до європейських споживачів у зимовий період.

Компанія закликає політиків всіх рівнів до конструктивної роботи та сприяння розвитку національної нафтогазової компанії.


Прес-центр НАК «Нафтогаз України»

Інші новини