НАК «Нафтогаз України» вимагає від депутатів відновити роботу Верховної Ради

НАК «Нафтогаз України» стурбована блокуванням роботи Верховної Ради, оскільки це унеможливлює розгляд законопроекту № 4720 від 24.06.2009 року.

Означений законопроект передбачає для зменшення щорічних витрат на обслуговування кредитних коштів спростити порядок збільшення статутного фонду НАК «Нафтогаз України» та придбання акцій цієї Національної акціонерної Компанії в обмін на державні облігації.

По-друге, означений законопроект, дозволяє Компанії отримати в необхідному обсязі з Держбюджету компенсації різниці між цінами закупівлі імпортованого природного газу та його реалізації на виробництво теплової енергії, яка споживається населенням.

Компанія розуміє, що вимоги щодо підвищення мінімальних зарплат і пенсій для громадян України є достатньо переконливим аргументом. Водночас, НАК «Нафтогаз України», як найбільша бюджетоутворююча компанія в державі, повністю усвідомлює яку відповідальність несе перед всіма громадянами України, що належать до різних електоральних уподобань. Та якщо Верховна Рада не розгляне законопроект, який має стабілізувати фінансову ситуацію в НАК «Нафтогаз України», Компанія не зможе гарантувати надходження коштів у тому обсязі, який буде необхідний для виплати підвищених мінімальних зарплат та пенсій.

НАК «Нафтогаз України» звертається до представників всіх фракцій українського парламенту з вимогою захистити національні інтереси країни та її громадян шляхом відновлення конструктивної роботи Верховної Ради та розгляду і прийняття життєво необхідних для України нормативних актів.


Прес-центр НАК «Нафтогаз України»

Інші новини