НАК «Нафтогаз України» завершила реструктуризацію зовнішніх боргових зобов’язань

НАК «Нафтогаз України» сьогодні успішно завершила комплексну реструктуризацію свого зовнішнього боргу шляхом формального обміну єврооблігацій та зобов’язань за двосторонніми кредитами на єдиний listed інвестиційний інструмент.

Нові облігації, випущені під гарантії Уряду із погашенням у 2014 році, ставка купону по яких становить 9.5%, сьогодні було подано до клірингових систем.

НАК «Нафтогаз України» наголошує, що ця реструктуризація є важливим етапом подальшого розвитку Компанії. Змінений борговий портфель Компанії включав єврооблігації на суму $500 млн. із терміном погашення 30-го вересня 2009 року та двосторонні кредити на загальну суму $1.1 млрд. Більш ніж 93% власників облігацій та 100% інших кредиторів Компанії проголосували в підтримку програми реструктуризації.

Компанія та її радники доклали великих зусиль для підготовки пропозиції обміну, яка включала комплексну реструктуризацію п’яти окремих інструментів з їх подальшим обміном на новий інструмент. Компанія задоволена тим, що умови транзакції зустріли значну підтримку з боку кредиторів.

Голова Правління НАК «Нафтогаз України» Олег Дубина сказав:

“Це був технічно важкий процес, з яким керівництво Компанії і її радники успішно впорались. Окрім позбавлення значного фінансового навантаження на «Нафтогаз», ця транзакція сприяє створенню позитивного іміджу України на міжнародних ринках капіталу та демонструє успішну співпрацю з Урядом».Прес-служба НАК "Нафтогаз України"
Міжнародний консультант
HeadLand Consultancy
Chris Salt/Dudley White
+44(0)20 7367 5222

Інші новини