Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» будує відвідний газопровід до м.Снігурівка Миколаївсьої області

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» продовжила виконання заходів Програми газифікації ...

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» продовжила виконання заходів Програми газифікації населених пунктів у сільській місцевості України, яка була розроблена Компанією на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України «Про добудову підвідних газопроводів».
Згідно із затвердженим урядом Переліком об’єктів газопостачання, у спорудженні яких передбачена фінансова участь Компанії, в цілому по Україні у 2012 планується побудувати 1789 об'єктів загальною вартістю 7,8 млрд.грн, при цьому протяжність добудованих газопроводів перевищить 11 тис. км. Таким чином, до газопостачання буде додатково підключено понад 3,8 млн. жителів нашої країни.
2 березня цього року голова правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Євген Бакулін здійснив перевірку стану виконання робіт на будівництві відвідного газопроводу до м.Снігурівка Миколаївської області. Під час зустрічі з керівниками та громадою Снігурівського району Євген Бакулін запевнив, що газ у місті Снігурівка буде протягом кількох місяців. «Ситуація вимагає від нас спільної роботи: Компанія готова фінансувати і будувати підвідні газопроводи, і як тільки будуть готові проекти розведення в межах міста, газ з’явиться у ваших домівках»,- наголосив він.
Згідно з пропозиціями Миколаївської облдержадміністрації, до Переліку об'єктів газопостачання, які будуть споруджені за участю Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України», внесено 51 об'єкт у 17 районах області. У 2012 році планується профінансувати будівництво об'єктів газопостачання області на суму 283,595 млн. грн., у 2013 році - на 206,851 млн. грн. На сьогодні, Компанією уже укладено 12 угод на будівництво об’єктів газопостачання, і за двома договорами здійснено фінансування в обсязі понад 40 млн. грн.

Довідково.
Рівень газифікації міських населених пунктів Миколаївської області - 83,4%, сільських населених пунктів - 38%. У середньому по Україні рівень газифікації міських населених пунктів складає 78%; сільських - 28%.
Відповідно до чинного законодавства, джерелами фінансування будівництва об'єктів газифікації виступають кошти державного та місцевих бюджетів, а також кошти з інших джерел (зацікавлених організацій, жителів населених пунктів тощо). Одним з таких джерел є кошти Національної акціонерної компанії "Нафтогаз Україна", які надаються замовникам будівництва систем газопостачання відповідно розпорядження Кабінету Міністрів України «Про добудову підвідних газопроводів» на поворотній основі.
Згідно з концепцією співробітництва Компанії з замовниками будівництва об'єктів газопостачання в регіонах країни, сільські ради, райдержадміністрації, облдержадміністрації та обласні ради повинні надавити підтримку Компанії у реалізації вказаного розпорядження, а також сприяти затвердженню в регіональних програмах соціально-економічного розвитку коштів для повернення Національній акціонерній компанії «Нафтогаз України».
 
Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»


 

Інші новини