Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» газифікує Київщину

Сьогодні голова правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Євген Бакулін зустрівся з головою Київської обласної державної адміністрації Анатолієм Присяжнюком. Під час зустрічі А.Присяжнюк та Є.Бакулін обговорили низку питань стосовно роботи газового господарства регіону, проаналізували хід підготовки підприємств з газопостачання до зимового сезону, узгодили плани та строки газифікації населених пунктів Київщини.

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» у відповідності до окреслених Президентом України та Урядом завдань щодо економічного та соціального розвитку регіонів України, проводить добудову та введення в експлуатацію підвідних газопроводів в усіх областях країни. Відповідно до сформованого та затвердженого Компанією переліку підвідних газопроводів, передбачається добудова 35 об’єктів загальною протяжністю до 233 км у Іванківському, Білоцерківському, Бородянському, Миронівському, Сквирському, Володарському, Богуслвському та інших районах Київської області.

Введення в експлуатацію таких підвідних газопроводів дозволить підключити до газопостачання понад 12 тисяч домогосподарств області, в яких мешкають 21,8 тисяч жителів. Всього на газифікацію Київщини Компанія планує витратити до 60 млн.грн., роботи розпочнуться з третьої декади червня.

Управління по зв’язках з громадськістю Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

Інші новини