Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» оголосила учасників конкурсу на визначення оцінщика української ГТС

Сьогодні, 27 лютого 2012 року, в приміщенні Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»...

Сьогодні, 27 лютого 2012 року, в приміщенні Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» за участю представників ЗМІ відбулося розкриття попередніх пропозицій конкурсних торгів на закупівлю послуг з оцінки вартості активів системи магістрального трубопровідного транспорту газу України, у тому числі підземних сховищ газу та об’єктів інфраструктури. Закупівля послуг з оцінки активів української ГТС проводиться Компанією на виконання відповідного доручення Кабінету міністрів України.
Згідно з обраною процедурою двоступеневих торгів, закупівля послуг оцінки буде проходити у два етапи: на першому етапі учасники подають попередні пропозиції конкурсних торгів, які не містять ціни, а на другому – учасники, пропозиції яких не були відхилені, подають остаточні пропозиції із вказаною вартістю послуг.
Попередні пропозиції конкурсних торгів на участь у закупівлі послуг оцінки подали такі компанії: Приватне підприємство «Томас&Сімонова» (м.Київ, Україна), компанія «Дафф Енд Фелпс» (м.Нью-Йорк, США), Товариство з обмеженою відповідальністю «Бейкер Тіллі Україна ЕК» (м.Київ, Україна) та Товариство з обмеженою відповідальністю «Ернст енд Янг» (м.Київ, Україна).
Компанія також надсилала запрошення на участь у конкурсі таким відомим у світі консалтинговим компаніям, як «Делойт Туш Томацу Лімітед», КПМГ, «Ернст енд Янг» та «ПрайсвотерхаусКуперс».
Після оголошення компаній, які подали свої попередні пропозиції на участь у конкурсі, заступник голови правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Вадим Чупрун наголосив, що «ми не збираємося торгувати своєю газотранспортною системою, ми хочемо забезпечити її життєдіяльність на далеку перспективу, зберегти статус національного надбання, зробити її економічно рентабельною». «Оцінка ГТС дозволить в перспективі створити працюючий високорентабельный бізнес-проект (один із прикладів - це створення консорціуму), який деполітизує питання її використання, а така економічна модель позбавить українську газотранспортну систему від політичних спекуляцій», - сказав В.Чупрун.


Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

 

Інші новини