Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» оптимізує свою організаційну структуру

У відповідності із засадами адміністративної реформи, започаткованої Президентом України В.Януковичем, Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» провела оптимізацію організаційної структури та штатної кількості працівників апарату Компанії.

Зокрема, станом на квітень 2011 року чисельність загального керівництва апарату Компанії скоротилася більш ніж удвічі - з 11 осіб (01.01.2010) до 5. Штатна чисельність працівників апарату зменшилася з 686 осіб (01.01.2010) до 530, або на 23%. Крім того, за цей період майже втричі скоротилася кількість самостійних структурних підрозділів Компанії.

Таких результатів вдалося досягнути за рахунок оптимізації структури управління Компанією, а саме: усунення дублювання функцій між структурними підрозділами Компанії; відмови від виконання малоефективних функцій та запровадження автоматизованих систем документообігу, фінансового та економічного планування; удосконалення процесу прийняття управлінських рішень шляхом спрощення бюрократичних процедур.

Оптимізація структури апарату Компанії проводиться в рамках загального плану заходів з реформування Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» та дозволить суттєво скоротити витрати на утримання персоналу, забезпечити прозорий розподіл відповідальностей і функціональних обов’язків, а також сприятиме підвищенню мотивації та продуктивності праці працюючих.

 

Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

Інші новини