Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» підбила підсумки проведення геологорозвідувальних робіт у І кварталі 2011 року

26-28 квітня 2011 року в м. Івано-Франківськ відбулася геолого-технічна нарада присвячена результатам геологорозвідувальних робіт на нафту і газ у І кварталі 2011 року. У нараді взяли участь представники нафтогазовидобувних підприємств Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» (ДК «Укргазвидобування», ПАТ «Укрнафта» та ДАТ «Чорноморнафтогаз»), ДП «Науканафтогаз», а також представники підприємств Мінприроди України (ДГП «Укргеофізика», УкрДГРІ), Івано-Франківського Національного технічного університету нафти і газу, низки комерційних підприємств та інші.

Основну увагу було приділено питанням приросту запасів вуглеводнів; стану розробки родовищ; проведення робіт з капітального ремонту свердловин та інтенсифікації видобування вуглеводнів; виконання планів геологорозвідувальних робіт на нафту і газ та планів з видобутку нафти і газу на другий квартал та до кінця поточного року.

У І кварталі 2011 року нафтогазовидобувні підприємства Компанії проводили геологорозвідувальні роботи на 49 площах та родовищах у трьох нафтогазоносних регіонах України: Східному, Західному та Південному. Обсяги пошуково-розвідувального буріння за цей період склали близько 36 440 м.

В результаті проведення геологорозвідувальних робіт були розширені контури покладів Новотроїцького та Солохівського родовищ, а також відкриті нові газові поклади на Відрадненському родовищі.

За три місяці 2011 року були виконані польові сейсморозвідувальні дослідження в обсязі 353,9 пог.км 2D та 139 км.кв. 3D; було пробурено 43 027 м експлуатаційних свердловин.

За січень-березень 2011 року підприємства Компанії видобули 4 564,9 млн. куб. м газу та 768,5 тис. тонн нафти та газового конденсату. У І кварталі цього року усі підприємства Компанії, за виключенням ПАТ «Укрнафта», повністю виконали планові завдання з видобутку вуглевонів.

 

Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

Інші новини