Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» підтримує політику вищого керівництва країни

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» є однією з найбільших компаній України...

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» є однією з найбільших компаній України, яка забезпечує десяту частину надходжень до Державного бюджету та виробляє восьму частину валового внутрішнього продукту. На сьогоднішній день на підприємствах Компанії працює близько 175 тисяч чоловік, що складає приблизно 1% працездатного населення країни.
Протягом січня-жовтня 2013 року підприємства Компанії пробурили 112229 м експлуатаційних свердловин, видобули 15516,26 млн. куб. м газу і 2499,51 тис. тонн нафти з газовим конденсатом, облаштували і ввели в експлуатацію 22 нафтові та 62 газові нові свердловини. Крім того, відповідно до укладених контрактів, з урахуванням газу власного видобутку, обсяги природного газу для забезпечення споживачів України склали 50,65 млрд. куб. м.
Станом на 4 грудня 2013 року всі підприємства Компанії працюють в плановому режимі, здійснюючи повний цикл операцій з розвідки та розробки родовищ, експлуатаційного і розвідувального буріння, транспортування та зберігання нафти і газу, постачання природного газу українським і європейським споживачам.
Високий професіоналізм і відповідальність співробітників дозволяють Компанії виконувати поставлені завдання і в цілодобовому режимі забезпечувати стабільну і надійну роботу всіх підприємств галузі.

Інші новини