Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» повідомляє про готовність нафтогазового комплексу до початку опалювального сезону 2011-2012 років

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» уклала усі необхідні договори з підприємствами із газопостачання та газифікації та теплокомунальної енергетики на постачання природного газу у новому опалювальному сезоні 2011-2012 років.

На сьогоднішній день на усій території України відбувається підключення до теплопостачання закладів соціальної інфраструктури, зокрема, шкіл, дитячих садків та лікарень. Опалення у житлових будинках громадян буде підключатися відповідно до затверджених графіків починаючи з 15.10.11.


Довідково.
Відповідно до доручень Президента та Уряду України, спрямованих на підвищення ефективності функціонування підприємств нафтогазового комплексу, Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» проводить низку заходів щодо оптимізації власної структури та процесу прийняття управлінських рішень.

Зокрема, відповідно до рішення правління Компанії від 26 серпня 2011 року, укладання договорів з підприємствами ТКЕ та підприємствами з газопостачання та газифікації в опалювальному сезоні 2011-2012 років проводиться безпосередньо Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України».

Компанія реалізує природний газ відповідно до ліцензії на ведення господарської діяльності із забезпечення природним газом споживачів за нерегульованим тарифом.

 


Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

Інші новини