Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» повністю оплатила податки та збори до Державного бюджету

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» повністю спростовує інформацію, яка з’явилася в ЗМІ щодо заборгованості Компанії перед Державним бюджетом України.

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» повністю спростовує інформацію, яка з’явилася в ЗМІ щодо заборгованості Компанії перед Державним бюджетом України.

«Нафтогаз України» заявляє, що усі податки та збори до Державного бюджету України сплачуються Компанією своєчасно та у повному обсязі. Більш того, станом на 1 вересня 2013 року Компанією сформовано переплату за податковими та іншими обов’язковими платежами у розмірі понад 1,1 млрд. грн.

Станом на 1 вересня 2013 року до Державного бюджету Компанією було перераховано понад 9 млрд. грн. (106%) податків та зборів (обов’язкових платежів), з них майже1,6 млрд. грн. зараховано з переплат, які виникли станом на 1 січня 2013 року.

При цьому, податкові платежі здійснюються незважаючи на те, що Компанія «Нафтогаз України» не отримала кошти на покриття касового дефіциту в сумі понад 10,6 млрд. грн., передбачені Розпорядженням Кабінету міністрів №618-р від 17 липня 2013 року.

У зв’язку з вищезазначеним «Нафтогаз України» вважає, що необ’єктивне висвітлення інформації про Компанію є неприпустимим, носить упереджений характер та дискредитує її репутацію. «Нафтогаз України» звертається до засобів масової інформації з проханням виважено та професійно підходити до підготовки інформаційних матеріалів, адже вони можуть негативно вплинути на імідж та діяльність Компанії в Україні й світі.

 
Управління по зв'язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

 

Інші новини