Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» працює над збільшенням видобутку вуглеводнів

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» активно працює над пошуком та розробкою родовищ вуглеводнів на території України, зокрема, вивчає можливості залучення іноземних компаній.

Протягом першої декади травня «Нафтогаз України» та «ЕксонМобіл Експлорейшн енд Продакшн Компані Україна Б.В.» обговорили низку питань Угоди про співробітництво щодо освоєння нетрадиційних вуглеводнів в Україні, у тому числі щодо геологічної вивченості та перспектив освоєння таких родовищ.

Крім того, Компанія веде переговори з представниками італійської нафтової компанії «Eni.s.p.a.» стосовно підписання Угоди про співробітництво в сфері розвідки та видобутку вуглеводнів в Україні.

Водночас, Компанія (ДК «Укргазвидобування») проводить геологорозвідувальні роботи на Святогірському родовищі в Харківській області. На початку травня на родовищі було завершено буріння пошукової свердловини №16 глибиною 4 700м, в розрізі якої було виявлено низку перспективних пластів. Розпочато роботи з їх випробування з метою отримання припливу вуглеводнів.

Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

Інші новини