Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» провела розкриття остаточних пропозицій учасників конкурсу на визначення оцінщика української ГТС

Сьогодні, 26 березня 2012 року, в приміщенні Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»...

Сьогодні, 26 березня 2012 року, в приміщенні Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» за участю представників ЗМІ відбулося розкриття остаточних пропозицій конкурсних торгів на закупівлю послуг з оцінки вартості активів системи магістрального трубопровідного транспорту газу України, у тому числі підземних сховищ газу та об’єктів інфраструктури. Закупівля послуг з оцінки активів української ГТС проводиться Компанією на виконання відповідного доручення Кабінету міністрів України.

Згідно з обраною процедурою двоступеневих торгів, до участі у другому етапі були допущені три компанії: Товариство з обмеженою відповідальністю «Бейкер Тіллі Україна ЕК» (м.Київ, Україна, ціна пропозиції 4 100 тис. грн.), компанія «Дафф Енд Фелпс» (м.Нью-Йорк, США, ціна пропозиції 4 400 тис. грн.) та Товариство з обмеженою відповідальністю «Ернст енд Янг» (м.Київ, Україна, ціна пропозиції 5 920 тис. грн.). Приватне підприємство «Томас&Сімонова» (м.Київ, Україна) не виконало умов подання конкурсних заявок, а саме не надало підтвердження досвіду роботи з оцінки та підтвердження наявності працівників відповідної кваліфікації, тому його пропозиція була відхилена на першому етапі конкурсу.
Заступник голови правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Вадим Чупрун, зокрема, наголосив, що «нам необхідно знати, скільки коштує наша унікальна система з її транспортними можливостями для того, щоб визначитися з ефективною моделлю її використання».
Довідково.
Перший етап конкурсних торгів на закупівлю послуг з оцінки вартості активів системи магістрального трубопровідного транспорту газу України, у тому числі підземних сховищ газу та об’єктів інфраструктури, відбувся 27 лютого 2012 року. Попередні пропозиції конкурсних торгів на участь у закупівлі послуг з оцінки подали чотири компанії: Приватне підприємство «Томас&Сімонова» (м.Київ, Україна), компанія «Дафф Енд Фелпс» (м.Нью-Йорк, США), Товариство з обмеженою відповідальністю «Бейкер Тіллі Україна ЕК» (м.Київ, Україна) та Товариство з обмеженою відповідальністю «Ернст енд Янг» (м.Київ, Україна).
Компанія також надсилала запрошення на участь у конкурсі таким відомим у світі консалтинговим компаніям, як «Делойт Туш Томацу Лімітед», КПМГ, «Ернст енд Янг» та «ПрайсвотерхаусКуперс».
 
Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

 

 

Інші новини