Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» провела розкриття пропозицій учасників конкурсу на закупівлю послуг у галузі права

Закупівля послуг відбувається за процедурою відкритих торгів; оголошення про заплановану закупівлю було оприлюднене 16.03.2012.

Сьогодні в приміщенні Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» відбулося розкриття пропозицій конкурсних торгів на закупівлю послуг у галузі права, які будуть надаватися Компанії протягом поточного року на території України та, у разі необхідності, на території інших країн. Закупівля послуг відбувається за процедурою відкритих торгів; оголошення про заплановану закупівлю було оприлюднене 16.03.2012.
До переліку послуг у галузі права належать, зокрема, юридичні послуги, юридичний супровід зовнішньоекономічної діяльності Компанії, представлення інтересів Компанії у судах та інших органах іноземних держав, іноземних та міжнародних арбітражах та інше.
Згідно з процедурою відкритих торгів конкурсні пропозиції подали дві компанії: Товариство з обмеженою відповідальністю «Шпехт» (м. Київ, Україна; ціна пропозиції 7 480 000 грн.) та Товариство з обмеженою відповідальністю «Лоуренс Грехем (СІАЙЕС) ЛЛП» (м. Лондон, Великобританія; ціна пропозиції 884 000 дол.США). Компанія оголосить переможця закупівлі послуг у галузі права після оцінки поданих учасниками пропозицій у визначені чинним законодавством строки.

Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

 

Інші новини