Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» стурбована перспективами ГТС України

14 грудня 2011 року в приміщенні Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» відбувся брифінг, в якому взяли участь Вадим Чупрун, заступник голови правління Компанії, та Ігор Лохман, головний інженер ДК «Укртрансгаз».

Під час свого виступу Вадим Чупрун звернув особливу увагу на необхідності збереження працездатності української газотранспортної системи. «Ми повинні зберегти нашу ГТС. Це задача № 1. Всі повинні розуміти, що від виконання цього завдання залежатиме економіка і безпека України», - сказав заступник голови правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України».

В. Чупрун відзначив, що на сьогоднішній день у Європейської Комісії немає претензій до української ГТС. Для підтримки технічного стану ГТС були заплановані додаткові фінансові кошти і транші європейських інститутів для модернізації та реконструкції ГТС. Тому будівництво газопроводів в обхід України - Північного і Південного потоків - є прямою загрозою транзитному потенціалу України. «Нас дивує, що ні на Південний потік, ні на Північний не відреагували єврочиновники. А мовчання - це знак згоди. Це дуже серйозний дзвінок для України. Якщо хочете - це пряма загроза ГТС України», - сказав він.

Також В. Чупрун заявив, що українська ГТС має унікальний потенціал і економічно більш вигідна, ніж будівництво обхідних газопроводів. «Можу назвати тільки одну цифру: вартість Південного потоку - 27 млрд. доларів. Заради сьогочасної вигоди, щоб отримати нижчу ціну на газ, окремі країни ЄС забувають, що через 5 років доведеться платити за це», - підкреслив він.

На думку В. Чупруна, для забезпечення надійної роботи української ГТС необхідна фінансова підтримка її модернізації за умови забезпечення обсягів транзиту російського газу. «Без російського газу ГТС зберегти і підтримувати неможливо. Інакше нашій трубі - «труба». Національне надбання - ГТС України - треба зберегти, тобто завантажити гарантовано. Гарантії мають бути і від Росії, і від Євросоюзу», - підкреслив Вадим Чупрун. Він зазначив, що максимально використовувати українську ГТС можна при тристоронній участі України, Росії та Європи. «Її можна використовувати тільки на тристоронньому рівні - Росія - постачальник, Україна - транзитер, ЄС - споживач, на цій міцній конструкції», - сказав Вадим Чупрун.

У свою чергу головний інженер ДК «Укртрансгаз» Ігор Лохман заявив, що уряд України і Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» вкладають кошти в модернізацію і реконструкцію української газотранспортної системи для підвищення надійності транзиту газу та ефективності її роботи.

«На сьогоднішній день українська ГТС в повному обсязі справляється з завданнями, покладеними на неї: це забезпечення споживачів України, транзит газу територією України споживачам Європейського Союзу. Щорічно вкладаються великі кошти для підтримки ГТС в хорошому технічному стані, підвищення надійності транзиту. Усі міжнародні аудити закінчувалися одним висновком: українська ГТС є найбільш оптимальним, економічно вигідним транзитним маршрутом».


Управління по зв'язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

Інші новини