Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» та Європейський союз газової промисловості «Єврогаз» підписали Меморандум про взаєморозуміння

Сьогодні у м. Берлін (Німеччина) голова правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Євген Бакулін та президент Європейського союзу газової промисловості «Єврогаз» Доменіко Діспенца (Mr. Domenico Dispenza) підписали Меморандум про взаєморозуміння.

Як повідомлялося раніше, Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» розпочала процедуру вступу до «Єврогазу» на правах асоційованого членства.

Довідка. Головними завданнями діяльності Європейського союзу газової промисловості «Єврогаз» є сприяння розвитку європейського газового ринку, розширення міжнародного співробітництва у газовій галузі, забезпечення інтересів європейських компаній у питаннях постачання, продажу та зберігання природного газу.
На сьогодні до Європейського союзу газової промисловості «Єврогаз» входять 49 членів з 27 країн, серед яких 35 газових компаній, 12 національних газових спілок, а також дві міжнародні організації. До «Єврогазу», зокрема, входять BP, EDF, GDF SUEZ, E.ON Ruhrgas AG, WINGAS GmbH & Co. KG, OMV Gas and Power GmbH, PGNIG, ENI SpA.


Прес-центр Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

Інші новини