Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» та компанія «Total E&P Activities Petrolieres» підписали Угоду про співробітництво

29 вересня 2011 року під час Міжнародної конференції «Україна – Європейський Союз: на шляху до єдиного енергетичного ринку» заступник голови правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Вадим Чупрун та керуючий директор «Total E&P Activities Petrolieres» Херве Шано підписали Угоду про співробітництво щодо дослідження та можливого подання заявки на отримання права на користування надрами для проведення розвідки та видобутку вуглеводнів на шельфі Чорного моря.


Довідково:
TOTAL” – найбільша французька нафтогазова компанія, що здійснює свою діяльність більш ніж в 130 країнах світу на п’яти континентах. Компанія займає четверте місце в світі по об’єму видобутку вуглеводнів та розміру ринкової капіталізації. Сферою діяльності французької компанії є розвідка, видобуток, переробка, збут, транспортування нафти і газу; скраплений природний газ (LNG), виробництво та реалізація паливно-мастильних матеріалів, нафтогазового обладнання і розробка інноваційних технологій для нафтопереробної та нафтохімічної промисловості.

 

Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

Інші новини