Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» відкрила перше власне нафтове родовище

Наприкінці 2011 року Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» отримала спеціальний дозвіл (ліцензію) ...

Наприкінці 2011 року Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» отримала спеціальний дозвіл (ліцензію) на геологічне вивчення та дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу на Будищансько-Чутівському родовищі.

Протягом 2012 року Компанією було виконано комплекс геолого-геофізичних досліджень, а у третьому кварталі 2012 року на тендерних засадах розпочато буріння свердловини №110 Руновщинська. В результаті чого було відкрито нафтове родовище – одне з найбільших в Україні за останні п'ятнадцять років.

Під час випробування відкладів верхнього карбону в свердловині №110 Руновщинська отримано приплив нафти дебитом 106, 8 куб. м на добу. За оперативною оцінкою мінімальні ресурси нафти родовища складають біля 12,8 млн. т.

«Нафтогаз України» докладає значних зусиль для збільшення власного видобутку нафти та газу. Наразі ми продовжуємо буріння свердловин на Будищансько-Чутівській ділянці, де свердловиною №100 Руновщинська вже відкрито газове родовище, а свердловиною №101 Руновщинська відкрито новий поклад газу», - повідомив заступник голови правління А. Кацуба.


Управління по зв'язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

 

 

 

Інші новини