Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» виконає урядову програму добудови газопроводів та газифікації України

Кабінет Міністрів України затвердив розпорядження від 13 вересня 2010 року №1881-р «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2009 р. № 1001».

В оновленому документі Кабінет Міністрів України передбачив повне виконання Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України» програми добудови газопроводів, побудову договірних відносин з замовниками будівництва з урахуванням припинення діяльності ДП «Нафтогазмережі», передачу цілісних об’єктів газопостачання у державну власність для подальшого введення їх в експлуатацію згідно з вимогами чинного законодавства.

Зміни, закріплені у документі, дозволять Національній акціонерній компанії «Нафтогаз України» на виконання розпорядження уряду України фінансувати та організаційно забезпечити роботи з добудови підвідних газопроводів, а також покращити умови життя українських громадян, газифікувавши віддалені населенні пункти.

 

Управління по зв’язках с громадськістю
Національної акціонерної компании «Нафтогаз України»

 

Інші новини