Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» залучає світових лідерів видобутку вуглеводнів до розробки родовищ в Україні

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» продовжує переговори з провідними міжнародними компаніями нафтогазового сектору з метою залучення їх до видобутку вуглеводнів на території України.

Зокрема, фахівці Компанії провели низку робочих зустрічей та відвідали промислові майданчики компаній «ЕксонМобіл», «Шеврон» та «Халлібартон» у США для ознайомлення з досвідом оцінки та промислового видобутку нетрадиційних ресурсів вуглеводнів, а також з роботою компаній, які надають сервісні послуги щодо супроводу буріння та закінчування свердловин.

Крім того, наприкінці травня цього року Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» та норвезька компанія «СтатОйл» обговорили положення проекту угоди про співпрацю у сфері розвідки та видобутку вуглеводнів на шельфі Чорного моря та розробки сланцевих покладів на заході України. Під часу зустрічі була досягнута домовленість про навчання фахівців Компанії на об’єктах «СтатОйл» в Норвегії. На сьогодні проект угоди про спільну діяльність між компаніями проходить погодження в головному офісі «СтатОйл» в м.Ставангер (Норвегія).

Збільшення видобутку природного газу та нафти в Україні за рахунок відкриття та введення в експлуатацію нових родовищ є одним із пріоритетів роботи Компанії у середньостроковій перспективі. Залучення досвіду міжнародних компаній-лідерів нафтогазового сектору дозволить прискорити цей процес та зробити його максимально ефективним.

Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

Інші новини