Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» завчасно попередила ВАТ «Газпром» про зменшення обсягів закупівлі природного газу у 2012 році

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» заявляє, що діючим Контрактом ...

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» заявляє, що діючим Контрактом від 19.01.09 між Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України» та ВАТ «Газпром» купівлі-продажу природного газу у 2009-2019 роках (далі – Контракт) передбачена можливість зміни щорічного обсягу поставки природного газу.
З огляду на високу ціну імпортованого природного газу, зокрема у IV кварталі 2011 року вона складала близько 400 дол.США з урахуванням знижки, передбаченої Харківськими угодами, у 2012 році потреби економіки України в цьому енергоносії значно скоротилися.
У зв’язку з цим та відповідно до положень Контракту та у визначені ним терміни, Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» направила на адресу ВАТ «Газпром» близько десяти листів з проханням погодити постачання природного газу в Україну в 2012 році у обсязі 27 млрд. куб.м, які Компанія зобов’язується відібрати та оплатити згідно з діючим Контрактом.
Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

 

Інші новини