Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» завершила будівництво підвідного газопроводу до двох сіл Рівненської області

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» продовжує виконання заходів Програми газифікації ...

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» продовжує виконання заходів Програми газифікації населених пунктів України, яка була розроблена Компанією на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України «Про добудову підвідних газопроводів».

29 травня ц.р. голова правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Євген Бакулін взяв участь в урочистих заходах з нагоди введення в експлуатацію підвідного газопроводу високого тиску від автоматизованої газорозподільчої станції (АГРС) міста Дубровиця до сіл Селець та Ясинець Дубровицького району Рівненської області. Вже сьогодні газ буде підведено до 600 осель, а найближчим часом і до решти 40.

До затвердженого урядом Переліку об’єктів газопостачання, які споруджуються в Рівненській області за участю Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України», входить 60 об'єктів. Загалом в області буде прокладено близько 480 км підвідних газопроводів, що дозволить подати газ в оселі приблизно 87,5 тис. українців.

Під час зустрічі з мешканцями сіл Селець та Ясинець Дубровицького району Рівненської області Євген Бакулін, зокрема, зазначив: «Підключення ваших сіл до системи газопостачання дозволить забезпечити взимку тепло і затишок у ваших оселях. Усім батькам хочеться, що їхні діти жили краще, і сьогодні нам з вами вдалося зробити значний крок у цьому напрямку. Дуже важливо, щоб жителі сільської місцевості мали змогу жити так, як і городяни, з точки зору комфорту та до доступу до різних соціальних послуг».
Довідково:
Рівень газифікації міських населених пунктів Рівненської області – 84,0%, сільських населених пунктів – 39,6%. У середньому по Україні рівень газифікації міських населених пунктів складає 78%; сільських - 28%.
Розроблена Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України» Програма газифікації населених пунктів передбачає спорудження в цілому по Україні 2 058 об’єктів газової інфраструктури, що дозволить підключити до газопостачання оселі понад 4 млн. українців.

Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

 

Інші новини