Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» завершила будівництво підвідних газопроводів до 16 населених пунктів у Хмельницькій області

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» продовжує реалізацію Програми газифікації населених пунктів ...

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» продовжує реалізацію Програми газифікації населених пунктів України, розроблену Компанією на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України «Про добудову підвідних газопроводів».
30 травня ц.р. голова правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Євген Бакулін взяв участь в урочистостях з нагоди завершення будівельних робіт та введення в експлуатацію підвідних газопроводів до 16 населених пунктів Кам'янець-Подільського району Хмельницької області.
Комплексний проект газифікації району передбачав будівництво газопроводів як високого, так і середнього тиску, що дозволило закільцювати систему газопостачання і таким чином забезпечити її високу надійність.
У рамках цього проекту було прокладено 69 кілометрів газопроводів, для яких використовувалися полімерні поліетиленові труби, виготовлені в Україні з сучасних композитних матеріалів. Інвестиції у будівництво об’єктів газифікації склали 16,7 млн. грн.
Загалом у Кам'янець-Подільському районі газ отримують 4 420 домоволодінь, у яких мешкають понад 12,6 тисяч подолян. Перші 1 080 домоволодінь будуть підключені до газопостачання вже 30-31 травня, решта будуть під'єднані впродовж наступних кількох місяців залежно від введення в експлуатацію розвідних газопроводів у межах населених пунктів.
«Здійснюючи газифікацію населених пунктів, компанія «Нафтогаз України» реалізує соціальну політику нашої держави, - наголосив голова правління Національної акціонерної компанії Євген Бакулін під час урочистостей з нагоди введення в експлуатацію нової системи газопостачання Кам'янець-Подільського району. – Компанія має державну форму власності і реалізація завдань Президента і уряду в сфері підвищення стандартів життя наших співгромадян належить до числа її головних пріоритетів».

Довідково:
Рівень газифікації Хмельницької області становить 88,7% для міських та 45,2% для сільських населених пунктів, що перевищує відповідні середні показники по Україні. Відповідно до Програми газифікації населених пунктів України Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України», в Хмельницькій області буде побудовано 53 об'єкти газопостачання та газифіковано помешкання 137 тисяч громадян.
Розроблена Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України» Програма газифікації населених пунктів передбачає спорудження в цілому по Україні 2 058 об’єктів газової інфраструктури, що дозволить підключити до газопостачання оселі понад 4 млн. українців.


Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»


 

Інші новини