Національна газова спілка України та Російське газове товариство підписали угоду про співробітництво

Сьогодні у м. Берлін (Німеччина) президенти Національної газової спілки України Євген Бакулін та Російського газового товариства Валерій Язєв підписали угоду про співробітництво, яка покликана розширити взаємодію між газовими компаніями обох держав. Підписання угоди відбулося в рамках V Міжнародної конференції «Енергетичний діалог: Росія – ЄС. Газовий аспект», організованої Російським газовим товариством за підтримки ВАТ «Газпром» та за участю Європейського союзу газової промисловості «Єврогаз».

Виступаючи з доповіддю на зазначеній конференції, голова правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Євген Бакулін підкреслив важливість розвитку співпраці у тристоронньому форматі Росія – Україна – Європейський союз: «Реалізація планів щодо модернізації української газотранспортної системи значною мірою залежить від ефективної та довгострокової співпраці між ЄС та Росією у газовій сфері».

У V Міжнародній конференції «Енергетичний діалог: Росія – ЄС. Газовий аспект» взяли участь представники Європейської комісії та Європейського союзу газової промисловості «Єврогаз», керівники ВАТ «Газпром» та низки європейських газових компаній.

Довідка. Національна газова спілка України - неприбуткова громадська організація, діяльність якої має на меті сприяння розвитку газової галузі. Спілка об’єднує фахівців галузі та близько 50-ти колективних членів - підприємств нафтогазової промисловості України.

Російське газове товариство створене у 2001 році у формі національної асоціації. Головним завданням Товариства є створення умов для формування цивілізованого газового ринку в інтересах енергетичної безпеки Росії.

 

Прес-центр Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

Інші новини