Нова високодебітна свердловина на початку року: вона дає 250 тис. куб. м газу на добу

У перші дні нового року Укргазвидобування ввело в експлуатацію розвідувальну свердловину. Це вже 10-та свердловина на цьому родовищі, яка показує високий результат.

Фахівці Укргазвидобування продовжують вивчати можливості родовища, тож, застосовуючи нові технології та інженерні рішення, компанія нарощує видобуток.

По цьому родовищу ми маємо хороші дані 3D-сейсмічних досліджень, які дають змогу визначати оптимальні точки для буріння нових свердловин. 10 розвідувальних свердловин доповнили картину геологічної інформації, і вже цього року ми плануємо розпочати експлуатаційне буріння», – коментує Олег Толмачев, т.в.о. генерального директора Укргазвидобування.

Місце для закладання нової свердловини визначили на основі проведених раніше 3D-сейсморозвідувальних досліджень. Свердловина має проектну глибину 3950 м, буріння проведене фахівцями БУ «Укрбургаз».

Нагадуємо, що за підсумками 2023 року Укргазвидобування збільшило добовий дебіт на 11% та досягнуло найбільшого добового дебіту з квітня 2019 року.

Компанія продовжує працювати над розвідкою та розробкою нових родовищ, так у 2023 році завдяки масштабній 3D-сейсміці на заході України, яка охоплює площу 1 500 кв. км, вдалося зробити велике відкриття нового покладу.

Інші новини