Об’єкти нафтогазової інфраструктури України наразі не піддаються системним обстрілам, ситуація під контролем, – Нафтогаз

Наводимо оперативну інформацію щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 10:00 24 лютого 2022 року.

АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на об’єктах у штатному режимі. За поточну добу пошкоджень об’єктів внаслідок обстрілів не зафіксовано.

Разом з тим, на даний момент прийняте рішення про зупинку роботи тих об’єктів, які розташовані поблизу лінії розмежування: УКПГ Лобачівська, Борівське, Капітанівське, Муратівське, Вільхівське 1-2, неподалік від яких ведуться військові дії. Проводиться евакуація співробітників з об’єктів у зоні найвищого ризику.

Всі об’єкти АТ “Укртранснафти” та АТ “Укртрансгаз” працюють в штатному режимі.

Диспетчери ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" виконують свої функції з прийому-передачі природного газу контрагентам віддалено. Порушень у роботі немає.

ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” працює в штатному режимі, працівники перейшли у режим віддаленої роботи.

Новояворівська та Новороздільська ТЕЦ (Львівська область), які знаходяться в управлінні ТОВ “Нафтогаз Тепло”, працюють в штатному режимі. 

Голова правління НАК ”Нафтогаз України” Юрій Вітренко, а також всі керівники національної компанії працюють в Києві.

Надалі прес-служба НАК “Нафтогаз України” систематично повідомлятиме про стан газової інфраструктури на офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, Telegram,  Twitter). 

Нагадуємо, що раніше, впродовж 21 лютого, близько 500 домогосподарств залишились без газу через обстріли з ОРДЛО. Так, від обстрілів постраждали:

  • Лобачівська установка комплексної підготовки газу (УКПГ, Луганська область),  
  • ПАТ "Донецькоблгаз" призупинив подачу газу до близько 200 домогосподарств у Новолуганському (Донецька область), через численні пошкодження надземних газопроводів низького тиску.
  • внаслідок артилерійського обстрілу з боку ОРДЛО зазнав пошкодження розподільчий газопровід ПАТ "Луганськгаз" (25% акцій належать Нафтогазу) у селі Врубівка Луганської області.

Інші новини