Олексій Чернишов зустрівся з Джеффрі Паєттом

Група Нафтогаз працює над залученням американських компаній – їхніх технологій, експертизи та інвестицій, для збільшення видобутку в Україні. Про це повідомив очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов на зустрічі з U.S. Assistant Secretary of State з питань енергетичних ресурсів, а також координатором зусиль країн G7+ з допомоги Україні  Джеффрі Паєттом сьогодні, 21 квітня 2023 року, у Вашингтоні (США).

Ми проговорили цілу низку питань. Починаючи від нової ролі України в системі енергетичної безпеки Європи та завершуючи впровадженням реформи корпоративного управління. Вдячний нашим колегам за постійний діалог та підтримку України. Впевнений у нашій подальшій плідній співпраці», – зазначив Олексій Чернишов за результатами зустрічі.

Нагадуємо, що  Олексій Чернишов перебуває з робочою поїздкою у Вашингтоні, зокрема там він зустрівся з представниками провідної міжнародної юридичної фірми Covington & Burling LLP, що представила стратегію примусового стягнення з росії $5 млрд компенсації за захоплення активів Групи Нафтогаз у Криму. 

Інші новини