Олексій Чернишов: Нафтогаз застосує всі доступні шляхи стягнення $5 млрд компенсації за захоплення росією активів у Криму

Провідна міжнародна юридична фірма Covington & Burling LLP представила стратегію примусового стягнення з росії $5 млрд компенсації за захоплення активів Групи Нафтогаз у Криму. Відповідна зустріч відбулась у Вашингтоні (США) сьогодні, 19 квітня 2023 року, за участі очільника Групи Нафтогаз Олексія Чернишова. 

Ми не очікуємо добровільного відшкодування збитків від рф, тому разом із провідною юридичною фірмою Covington & Burling LLP опрацьовуємо всі можливі механізми визнання та примусового виконання арбітражного рішення за допомогою правових механізмів. Ми не можемо розголошувати деталі, але у нас є чітка стратегія», – пояснив Олексій Чернишов.

Він також подякував партнерам, які підтримують Україну та Групу Нафтогаз у боротьбі за справедливість.

Злочини не можуть і не будуть залишатися безкарними. Дякую нашим партнерам за спільну роботу в цьому напрямку та результати, яких нам вже вдалося досягти», – додав очільник Групи Нафтогаз.

Нагадуємо, що 12 квітня 2023 року Арбітражний трибунал при Постійній палаті Третейського суду в Гаазі зобов’язав росію сплатити $5 млрд компенсації за збитки та втрачене майно Нафтогазу в Криму.

Інші новини