Олексій Чернишов: Нафтогаз прагне закуповувати саме українські товари, адже в умовах війни – це додатковий фактор безпеки

Підприємства Групи Нафтогаз закуповують до 90% товарів та послуг в українських компаній. Про це повідомив очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов на форумі «Зроблено в Україні» сьогодні, 26 лютого 2024 року.

Він наголосив, що Група зацікавлена збільшити долю українських виробників та постачальників у власних закупівлях, адже це додатковий фактор безпеки в умовах війни, однак товари мають бути якісними.

Абсолютну більшість закупівель Група здійснює в Україні. У нас навіть є підприємства, такі як, наприклад, Укртрансгаз, де доля українських виробників та постачальників товарів сягає 90%. Однак, є товари, які наразі ми не можемо закуповувати на внутрішньому ринку. Щось не виробляється в Україні взагалі, деякі товари не відповідають необхідним вимогам якості. Якість загалом – дуже важливий критерій, адже від неї залежить виробничий цикл і можливі збитки для Групи, яких ми собі не можемо дозволити», – зазначив Олексій Чернишов.

Група Нафтогаз максимально намагається сприяти розвитку українського ринку товарів і послуг для нафтогазової промисловості.

На постійній основі також проводяться зустрічі з виробниками, зокрема українськими. Це допомагає ринку завчасно зрозуміти, які закупівлі планують компанії Групи, та належно підготуватися.

Ми відкриті до пропозицій наших потенційних партнерів. Перед початком закупівель ми проводимо круглі столи з виробниками та постачальниками – обговорюємо виробничу потребу, ціноутворення, формування та коригування технічних специфікацій, враховуючи можливості вітчизняних виробників», – додав очільник Нафтогазу.

Інші новини