Олексій Чернишов провів онлайн-зустріч із Джеффрі Паєттом

Захист об’єктів інфраструктури в умовах війни та забезпечення газу для генерації електроенергії – одні з ключових напрямів, над якими наразі працює Група Нафтогаз.

На цьому наголосив голова правління НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишов під час онлайн-зустрічі з керівником Бюро з питань енергетичних ресурсів Державного департаменту США Джеффрі Паєттом сьогодні, 27 червня 2024 року.

Наступний опалювальний сезон 2024/2025 років ставить перед Групою Нафтогаз нові виклики. Ключовий із них – захист енергетичної інфраструктури від ворожих атак. Окрім цього, нашим пріоритетом залишається зростання видобутку українського газу. Адже саме блакитне паливо стане основою для виробництва електроенергії мобільною генерацією – газотурбінними чи газопоршневими станціями», – зауважив Олексій Чернишов.

Під час зустрічі сторони також обговорили розширення співпраці з американським енергетичним бізнесом для забезпечення потреб України в резервному газовому обладнанні. 

Нагадуємо, Джеффрі Паєтт наголосив, що Група Нафтогаз є прикладом того, що Україна зробила великий поступ на шляху до більшої прозорості та підзвітності роботи енергетичного сектора. 

Інші новини