Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 10 березня 2022 року.

Працівники Укртрансгазу готують перев'язувальні матеріали для поранених. Ці компресійні системи схожі на ізраїльські бандажі. Вони можуть використовуватися як на догоспітальному етапі, так і під час госпіталізації. Також укртрансгазівці підготували видаткові матеріали, які стануть у нагоді під час проведення операцій, зокрема: серветки, тампони, турунди тощо. Перев'язувальні матеріали спрямовано у місця проведення бойових дій.

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” знаходяться під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі, крім Краснопопівського підземного газосховища на Луганщині (зупинене у зв’язку з бойовими діями у безпосередній близькості до об'єкта).

В результаті військового вторгнення росії понад 15 населених пунктів в зоні діяльності АТ “Донецькоблгаз” залишилися без газу. Героїчними зусиллями працівників підприємства наразі вдалося відновити газопостачання для двох з них — йдеться про понад 2,5 тис. домогосподарств. Більше тут.

Рішенням уряду на ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” покладені спеціальні обов’язки щодо постачання природного газу для 12 ТЕС до 30 квітня 2022 р. (постанова КМУ від 6 березня 2022 р. № 222). Ціна визначена у 7080 грн з ПДВ за 1000 куб. м. Компанія надіслала новим споживачам проекти договорів, перші з яких планується підписати вже сьогодні.

ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" за минулу добу поставило споживачам близько 75 млн куб. м природного газу. Через похолодання виробники тепла збільшили споживання палива. Проте компанія забезпечена необхідним ресурсом для задоволення всіх заявок. Порушень у роботі не виявлено.

Усі системи ГК "Нафтогаз України" працюють справно та в повному обсязі. Контакт-центр продовжує приймати дзвінки від клієнтів — станом на 18:00 отримано та опрацьовано 1050 дзвінків. За минулу добу компанія отримала понад 11 тисяч оплат.

Ми щиро дякуємо усім, хто сплачує за спожитий обсяг — це дає можливість нам працювати та підтримувати країну у цей непростий час.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі та безаварійно. Тепло та гарячу воду отримують усі споживачі.

Філії "Новороздільські електромережі" та "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Аварійних ситуацій не зафіксовано. Підприємства безперебійно подають електроенергію споживачам Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

АТ “Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ "Укртранснафта" продовжує працювати у штатному режимі.

АТ "Укрспецтрансгаз" працює з дотриманням вимог воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у звичайному режимі. 

Прес-служба НАК "Нафтогаз України" продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії у соціальних мережах (FacebookTelegramTwitter)

Інші новини