Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз за 16—22 травня 2023 року

 • З січня до квітня 2023 року АТ «Укргазвидобування» спрямувало до зведеного бюджету України 8,21 млрд грн рентних платежів. 

  5% з цієї суми, або 410,71 млн грн, надійде до бюджетів місцевого та обласного рівнів в 11 регіонах.

  Компанія також незмінно продовжує роботу на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться у безпосередній близькості до лінії зіткнення. 
 • Фахівці АТ «Донецькоблгаз» невпинно борються з наслідками ворожих обстрілів.

  Впродовж минулого тижня зареєстровано 21 заявку щодо 51 пошкодження газопроводів з витоками газу та 4 заявки з міста Лиман — без витоків газу. Відповідні пошкодження виникли внаслідок бойових дій. 

  Станом на 22 травня вже понад 220 тисяч домогосподарств Донеччини мають змогу користуватися блакитним паливом. 
 • АТ «Укртрансгаз — Оператор газосховищ України» продовжує підготовку до вже наступного опалювального сезону 2023/2024. Як це відбувається, розповіли в ефірі ICTV
 • Вже понад 3,5 мільйона клієнтів ГК «Нафтогаз України» користуються особистим кабінетом на gas.ua. І це число продовжує зростати, оскільки особистий кабінет — це зручно, легко, безпечно й дистанційно. Як приєднатись, читайте за посиланням

  Незмінно всі діджитал-сервіси компанії працюють у повному доступі. За тиждень контакт-центр опрацював 88 329 дзвінків.
 • Увесь минулий тиждень на Новояворівській та Новороздільській ТЕЦ (Нафтогаз Тепло) тривали роботи з підготовки основного обладнання ТЕЦ та теплових мереж до нового опалювального сезону. Підприємства продовжують встановлювати вузли комерційного обліку теплової енергії в будинки та обладнувати ними центральні теплові пункти. Це дозволить налагодити обчислення фактичного споживання теплової енергії та ефективно аналізувати втрати.

  Філія «Новояворівські електромережі» та філія «Новороздільські електромережі» працювали у звичному режимі та безперебійно забезпечували споживачів електроенергією.
 • Минулого тижня АТ «Укртранснафта» передала 5 квадрокоптерів для потреб Військово-морських сил ЗСУ та розвідників.

  Компанія також незмінно продовжує забезпечувати стабільну роботу нафтотранспортної системи України. 
 • Виробничі об'єкти ПАТ «Укрнафта» працюють у штатному режимі.

Прес-служба НАК «Нафтогаз України» продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії у соціальних мережах (Facebook, Telegram, Twitter).

Слава Україні!

Інші новини