Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз за 25—31 липня 2023 року

 • АТ «Укргазвидобування» виконало успішний капітальний ремонт 20-річної свердловини, відновивши її роботу з високими показниками. Через виснаження цільового продуктивного горизонту, свердловина простоювала та не експлуатувалася, а тепер щодоби видобуває понад 150 тис. куб. м блакитного палива.

  Професійний стандарт «Фахівці з буріння», розроблений за ініціативи Укргазвидобування, отримав схвалення Національного агентства кваліфікацій. Тепер його мають імплементувати до програм профільних навчальних закладів, що дасть змогу підвищити рівень підготовки буровиків.
 • Фахівці АТ «Донецькоблгаз» продовжують лагодити газові мережі Донеччини після обстрілів росіян, а також проводити регламентні роботи в регіоні. 

  У селищі Олексієво-Дружківка газовики Дружківського відділення провели роботи з механічного від’єднання від системи газопостачання газопроводу середнього тиску до промислового підприємства. Водночас фахівці провели технічне обслуговування та ревізію засувок. Для виконання робіт було відключено 1066 споживачів. Нині абоненти знову мають можливість користуватися природним газом.

  У Покровську газовики виконали заміну 6 метрів газопроводу. Дана ділянка газогону була пошкоджена корозією. 
 • Всі діджитал-сервіси Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» працюють у повному доступі. За тиждень контакт-центр компанії опрацював 127 042 дзвінки. 
 • Минулого тижня працівники Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ (Нафтогаз Тепло) продовжили підготовку основного та допоміжного обладнання до опалювального сезону. 

  Триває заміна аварійних ділянок трубопроводу. Працівники цеху теплових мереж Новояворівської ТЕЦ вже замінили 120 метрів непридатних до експлуатації труб на попередньоізольовані. У Новому Роздолі завершили заміну аварійної ділянки тепломереж, яка подає теплоносій до старої частини міста. Усі роботи відбуваються згідно з графіком. 

  Філії «Новояворівські електромережі» та «Новороздільські електромережі» працюють у звичному режимі.  Електрообладнання готують до роботи взимку. Електроенергію отримують усі споживачі Новояворівська, Нового Роздолу та прилеглих населених пунктів.
 • Виробничі об'єкти ПАТ «Укрнафта» працюють у штатному режимі.
 • АТ «Укртранснафта» продовжує забезпечувати стабільну роботу нафтотранспортної системи.
 • АТ «Укртрансгаз — Оператор газосховищ України» продовжує роботу у штатному режимі.

Слава Україні!

Інші новини