Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 3 квітня 2022 року.

АТ “Донецькоблгаз” продовжує оберігати газопостачання в зоні обслуговування компанії. На щастя,  сьогодні інформація про нові ушкодження не надходила. При цьому в місцях наявних ушкоджень продовжуються перманентні бойові дії, що унеможливлює ремонтні роботи.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу скоротили використання природного газу на 15 відсотків — до 37 млн куб. м через потепління. Найбільше попит продовжує знижуватися у виробників тепла та збутових компаній для потреб населення.

У межах балансуючої групи, до якої входять 58 збутових компаній, за березень, за попередніми даними, отримано незначний негативний небаланс балансуючої групи за місяць. Завдяки правильному балансуванню комерційного портфоліо "Нафтогаз Трейдингу" небаланс групи скоротився зі 120 млн куб. м позитивного до 1,3 млн негативного. Таким чином вдалося зберегти ресурс газу українського видобутку для потреб населення.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі. Працівники підприємств дотримуються правил воєнного стану. Попри майже тригодинну нічну повітряну тривогу у Львівській області, ТЕЦ не припиняли постачання споживачам теплоносія та гарячої води. Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергією забезпечені мешканці Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

Усі діджитал сервіси ГК "Нафтогаз України" працюють в повному доступі. Контакт-центр цілодобово приймає дзвінки від клієнтів зі всієї України, за суботу та неділю опрацьовано 1100 дзвінків. Щиро дякуємо всім нашим клієнтам, які продовжують сплачувати рахунки за газ — саме завдяки вашій небайдужості та відповідальному ставленню ми можемо працювати та забезпечувати українців теплом.

АТ “Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

АТ "Укртранснафта" продовжує забезпечувати стабільну роботу нафтотранспортної системи України в умовах воєнного стану.

Шебелинський НПЗ наразі не працює.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні! 

Інші новини