Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 1 квітня 2022 року

Два населених пункти в зоні обслуговування АТ “Донецькоблгаз”  продовжують потерпати від масованих обстрілів російської артилерії. До переліку житла без газопостачання додались ще 35 приватних домоволодінь.

Швидким ремонтом, досвідом та відвагою наших спеціалістів  із використанням тимчасових бандажів вдалося зберегти газопостачання для 74 домівок.

Ситуація, на жаль, наразі не стає кращою. Від смертельної небезпеки люди поспіхом виїжджають із власного житла. Наші колеги продовжують працювати  на межі фізичних і психологічних можливостей, щоб зберегти тепло для тих, хто залишився.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу скоротили використання природного газу на 13 відсотків — до 49 млн куб. м через потепління. Це найменший показник споживання з початку весни. Найбільше попит знизився у виробників тепла та збутових компаній для потреб населення, найменше — у бюджетних та релігійних організацій, а також промислових підприємств.

Для підприємств ТКЕ знижена ціна газу на обсяг 2 на квітень через оновлення одного з формульних коефіцієнтів. За попередніми розрахунками, вартість палива становитиме на 1791 грн за тис. куб. м менше.

 ​​Спеціальні саперні кішки для військових почали виготовляти фахівці Укртрансгазу. За допомогою цих тактичних інструментів наші захисники зможуть дистанційно знешкоджувати вибухові пристрої на “розтяжках”, при цьому мінімізувати ризик для свого здоров’я і життя та безпечніше долати місцевості в зоні бойових дій. Більше тут.

При цьому об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі з дотриманням правил воєнного стану. Тепло та гарячу воду отримують усі споживачі. Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергію безперебійно отримують мешканці Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

Усі діджитал сервіси ГК «Нафтогаз України» працюють в повному доступі. Контакт-центр цілодобово приймає дзвінки від клієнтів зі всієї України. Принагідно просимо всіх клієнтів за можливості передати показання газового лічильника оператору ГРМ до 5 квітня, щоб у ваших квитанціях були нараховані правильні об’єми спожитого газу. Також щиро дякуємо всім нашим клієнтам, які продовжують сплачувати рахунки за газ — саме завдяки вашій небайдужості та відповідальному ставленню ми можемо працювати та забезпечувати українців теплом.

АТ “Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ "Укртранснафта" продовжує забезпечувати стабільну роботу нафтотранспортної системи України в умовах воєнного стану.

Шебелинський НПЗ (Харківська область) наразі не відновив роботу.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі.

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні! 

Інші новини