Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 10 квітня 2022 року

АТ “Укргазвидобування” обладнує супутниковими системами Starlink виробничі об’єкти. Стабільний зв'язок — це безпека виробництва і працівників, які продовжують виконувати свою роботу часто за кілька кілометрів  від обстрілів і бомбардувань.

Нагадуємо, що УГВ стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться у безпосередній близькості від лінії зіткнення.

Зона обслуговування АТ “Донецькоблгаз” продовжу піддаватись щільним обстрілам. Сьогодні уражено мережу для 50 приватних домоволодінь, для 8 господарств вдалось зберегти газопостачання завдяки тимчасовим ремонтам. Серйозніші ремонти проводитимуться завтра. Аварійно-диспетчерська служба продовжує працювати в посиленому режимі.

Також за сьогодні вдалось евакуювати 123 людини на Дніпропетровщину та Кіровоградщину. Передусім йдеться про членів родин наших працівників з різних куточків Донеччини.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу скоротили використання природного газу на 10 відсотків. Зменшили споживання збутові компанії для потреб населення, бюджетні та релігійні організації, виробники тепла та електроенергії, а також  промисловість. 

На Львівщині доба минула спокійно. ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі.  Працівники підприємств дотримуються вимог воєнного стану. Тепло та гаряча вода подається безперебійно. Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Аварійних ситуацій не зафіксовано. Електроенергію отримують мешканці Нового Роздолу, Новояворівська на прилеглих населених пунктів.

Усі діджитал сервіси ГК "Нафтогаз України" працюють в повному доступі. Контакт-центр за сьогодні опрацював 100 дзвінків.  Щиро дякуємо всім нашим клієнтам, які продовжують сплачувати рахунки за газ — саме завдяки вашій небайдужості та відповідальному ставленню ми можемо працювати та забезпечувати українців теплом.

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" продовжують роботу в штатному режимі. 

Шебелинський НПЗ наразі не працює. 

 ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Інші новини