Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 12 квітня 2022 року

Доступні газові мережі зони обслуговування АТ “Донецькоблгаз” залишаються під наглядом наших хоробрих фахівців. Вони продовжують планові обходи  наземних газопроводів, завдяки яким сьогодні було оперативно усунуто 28 витоків.

Впродовж доби через пошкодження фахівці були змушені відключити від газу 154 абонентів, при цьому наші колеги відновили газопостачання 284 домогосподарствам.

Дякуємо нашим ремонтним бригадам та аварійно-диспетчерській службі, які продовжують берегти газопостачання для українців.

Впродовж доби контакт-центр ГК “Нафтогаз України” обробив понад 2500 тисяч дзвінків. При цьому всі діджитал сервіси компанії працюють в повному доступі.

Окремо хочемо звернутися до наших клієнтів, які перебувають у Донецькій, Харківський та Херсонських областях. Щодо евакуації ви можете звернутись за номером телефону «Гарячої лінії» з питань евакуації населення — 1548.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу збільшили використання природного газу майже на 11 відсотків через похолодання. Серед всіх категорій споживачів незначно зменшили споживання лише бюджетні та релігійні організації. 

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі з дотриманням вимог воєнного стану. Тепло та гарячу воду отримують усі споживачі. Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергією забезпечені усі мешканці Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

АТ “Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" продовжують роботу в штатному режимі. 

Шебелинський НПЗ наразі не працює. 

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні!

Інші новини