Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 14 квітня 2022 року.

 Наші хоробрі колеги з АТ “Донецькоблгаз” повідомляють, що: “сьогодні газорозподільні мережі Донеччини під увагою янгола-охоронця критичної інфраструктури — без нових пошкоджень” 

При цьому день незмінно продуктивний — фахівці полагодили мережі для 198 приватних будинків та 54 квартир. Також вдалося відновити один ГРП. Окрім цього продовжуємо понижувати тиски на ГРП у зв’язку із поступовим завершенням опалювального сезону. Робота кипить — Донецькоблгаз тримається.

Усі діджитал сервіси ГК «Нафтогаз України» працюють в повному доступі. У чатботах та в особистому кабінеті вже доступні для оплати рахунки за березень. Контакт-центр за сьогодні опрацював 2520 дзвінків.  Щиро дякуємо всім нашим клієнтам, які продовжують сплачувати рахунки за газ — саме завдяки вашій небайдужості та відповідальному ставленню ми можемо працювати та забезпечувати українців паливом.

Всі категорії споживачів ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу збільшили використання природного газу через похолодання. Зріст споживання становив 7 відсотків. 

Нагадуємо, що "Нафтогаз Трейдинг" забезпечує газом майже 12 тисяч споживачів: бюджетні установи та релігійні організації, виробників тепла та електроенергії, промисловість, а також виконує функцію балансування газу для збутових підприємств. Компанія має необхідний ресурс для задоволення потреб споживачів.

Доба на Львівщині минула спокійно, але це не привід розслаблятися. Працівники Новороздільської та Новояворівська ТЕЦ працюють з дотриманням вимог воєнного стану. Підприємства працюють у звичному режимі. Тепло та гарячу воду мешканці міст отримують безперебійно. Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергію отримують усі споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

АТ "Укртранснафта" продовжує забезпечувати стабільну роботу нафтотранспортної системи України в умовах воєнного стану.
 
АТ "Укрспецтрансгаз" працює в штатному режимі. 

 Шебелинський НПЗ наразі не відновив роботу.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 
 
Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні!

Інші новини