Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 19.00 15 квітня 2022 року

Доступні газові мережі зони обслуговування АТ “Донецькоблгаз” залишаються під наглядом наших хоробрих фахівців. За сьогодні вони відновили газопостачання для 154 абонентів. Ще 660, на жаль, залишаються без газопостачання.

Сьогодні “Нафтогаз Трейдинг" вперше взяв участь у торгах природним газом на Українській міжбанківській валютній біржі. Компанія відновила співпрацю з конкурентними торговельними майданчиками, перервану з часу російського нападу на Україну.  Компанія закупила 2 млн куб. м газу з постачанням до кінця квітня, зокрема, 1 млн куб. м буде передано в ПСГ.

Споживачі “Нафтогаз Трейдинг” за добу збільшили використання природного газу на 2 відсотки. Незначне скорочення споживання відбулося лише у виробників тепла. 

Впродовж доби контакт-центр ГК “Нафтогаз України” обробив понад 2500 тисяч дзвінків. При цьому всі діджитал сервіси компанії працюють в повному доступі. Щиро дякуємо всім нашим клієнтам, які продовжують сплачувати рахунки за газ — саме завдяки вашій небайдужості та відповідальному ставленню ми можемо працювати та забезпечувати українців паливом.

Дві нічні повітряні тривоги на Львівщині не завадили безперебійній роботі ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська. Тепло та гарячу воду отримують усі споживачі. Працівники дотримуються усіх вимог воєнного стану. Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергією забезпечені мешканці Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

АТ "Укртранснафта" продовжує забезпечувати стабільну роботу нафтотранспортної системи України.
 
АТ "Укрспецтрансгаз" працює в штатному режимі в умовах воєнного стану. 

Шебелинський НПЗ не працює понад місяць.

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

АТ “Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 
 
Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні! 

Інші новини