Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 16 квітня 2022 року

Хоробрі фахівці АТ “Донецькоблгаз” продовжують боротьбу за газопостачання у своїй зоні обслуговування. Пошкоджено газопровід низького тиску 219 мм із займанням неподалік Святогірська. Без газопостачання сьогодні залишились 79 абонентів та 1 котельня, яка працює на підігрів води. Наші неймовірні колеги продовжують ремонти попередніх ушкоджень та руйнувань, зокрема, ​​ неподалік активних бойових дій. 

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу скоротили використання природного газу на 7 відсотків через потепління. Незначне збільшення споживання відбулося лише у виробників тепла та електроенергії, що отримують паливо до 30 квітня у рамках механізму покладення спеціальних обов’язків (ПСО).

Попри нічні повітряні тривоги на Львівщині, ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі з дотриманням вимог воєнного стану. Тепло та гарячу воду отримують усі споживачі. Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергію безперебійно отримують мешканці Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

Усі діджитал сервіси ГК "Нафтогаз України" працюють в повному доступі. Контакт-центр за сьогодні опрацював 500 дзвінків.  Щиро дякуємо всім нашим клієнтам, які продовжують сплачувати рахунки за газ — саме завдяки вашій небайдужості та відповідальному ставленню ми можемо працювати та забезпечувати українців теплом.

АТ "Укртранснафта" продовжує забезпечувати стабільну роботу нафтотранспортної системи України.
 
АТ "Укрспецтрансгаз" працює в штатному режимі в умовах воєнного стану. 

Шебелинський НПЗ не працює понад місяць.

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

АТ “Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 
 
Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні! 

Інші новини