Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 19.00 17 квітня 2022 року

АТ “Донецькоблгаз” продовжує триматися.  Одна з дільниць внаслідок артобстрілу (приліт був в трьох метрах від будівлі) зазнала пошкоджень — уражено майже всі вікна та деякі двері. Постраждалих немає.

На околицях, промзоні та житлових кварталах одного з населених пунктів гарячої зони посилилася агресія. Маємо пошкоджені газорозподільні мережі для  1387  квартир та 473 приватних будинків, відновлено газопостачання для 93. 

Проведення серйозних ремонтів сьогодні, на жаль, неможливе, але наші хоробрі колеги чекають слушної хвилини, щоб відновити газопостачання для клієнтів.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу скоротили використання природного газу на 12 відсотків. Зменшення споживання відбулося по всіх категоріях, включаючи виробників тепла та електроенергії.

"Нафтогаз Трейдинг" продовжує забезпечувати газом майже 12 тисяч споживачів, зокрема, бюджетні установи та релігійні організації, виробників тепла та електроенергії, промисловість, виконує функцію балансування газу для збутових підприємств. Компанія має необхідний ресурс для задоволення потреб споживачів.

Усі діджитал сервіси ГК «Нафтогаз України» працюють в повному доступі. Контакт-центр за сьогодні опрацював 500 дзвінків.  Щиро дякуємо всім нашим клієнтам, які продовжують сплачувати рахунки за газ — саме завдяки вашій небайдужості та відповідальному ставленню ми можемо працювати та забезпечувати українців теплом.

Доба на Львівщині минула спокійно. Попри повітряні тривоги ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі.  Працівники підприємств добросовісно виконують свої обов’язки. Тепло та гарячу воду отримують усі споживачі. Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергією безперебійно забезпечені мешканці Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

АТ «Укртранснафта» продовжує забезпечувати стабільну роботу нафтотранспортної системи України.

АТ «Укрспецтрансгаз» працює в штатному режимі в умовах воєнного стану. 

Шебелинський НПЗ не працює понад місяць.

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

АТ “Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 
 
Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, Telegram,  Twitter).

Слава Україні! 

Інші новини