Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 18 квітня 2022 року

АТ “Донецькоблгаз” повідомляє, що сьогодні — надважкий понеділок для газотранспортної мережі Донеччини.  Без газу Вугледар, навколишні селища та села. Більше про це можна прочитати в ОГТСУ.

Активні бойові дії. Перебито газопровід до одного підприємства. При найменшій можливості буде проведено ремонт та відновлення. Тимчасовими  бандажами врятовано від відключення 104 абоненти.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу скоротили використання природного газу на 8 відсотків. Зменшення споживання відбулося по всіх категоріях, окрім промисловості.

Усі діджитал сервіси ГК "Нафтогаз України" працюють в повному доступі. Контакт-центр за сьогодні опрацював 2100 дзвінків, що в понад 4 рази більше, ніж вчора.  Щиро дякуємо всім нашим клієнтам, які продовжують сплачувати рахунки за газ — саме завдяки вашій небайдужості та відповідальному ставленню ми можемо працювати та забезпечувати українців теплом.

Попри ранкові повітряні атаки  на Львів, ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі.  Працівники підприємств готуються до завершення опалювального сезону. Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергією забезпечені мешканці Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

АТ "Укртранснафта" продовжує забезпечувати стабільну роботу нафтотранспортної системи України.
 
АТ "Укрспецтрансгаз" працює в штатному режимі в умовах воєнного стану. 

Шебелинський НПЗ не працює понад місяць.

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

АТ “Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 
 
Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні! 

Інші новини