Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 21 квітня 2022 року.

АТ “Донецькоблгаз” сумлінно тримає газовий фронт Донеччини. Маємо відключення по чотирьох ГРС.

Сьогодні наші безстрашні слюсарі, водії, зварювальники, техніки активно ремонтували мережі, заварили понад 150 отворів і поривів від обстрілів. Відновлено газопостачання для 193 домогосподарств.

Близько 80% доступних ГРП (ШРГП) проревізовано та переведено на літній режим роботи. В складних умовах майже зупиненого процесу постачань, наші колеги  винайшли можливість забезпечити паливом аварійний та  ремонтний транспорт. 

Українські ПСГ АТ “Укртрансгаз” працюють стабільно та забезпечують безпеку газопостачання. При цьому працівники компанії продовжують волонтерити. Цього разу пекли та купували паски на фронт. Більше про це можна прочитати тут.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу скоротили використання природного газу майже на 5 відсотків. Компанія продовжує  забезпечувати газом майже 12 тисяч споживачів, у тому числі бюджетні установи та релігійні організації, виробників тепла та електроенергії, промисловість, виконує функцію балансування газу для збутових підприємств.  Газопостачальник має необхідний ресурс для задоволення потреб споживачів.

Працівники ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська продовжують підготовку обладнання теплоелектроцентралей та тепломереж до нового опалювального сезону. В містах тривають гідравлічні випробування,  після яких розпочнуться ремонтні роботи. 


Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Підприємства безперебійно забезпечують електроенергією споживачів Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

Усі діджитал сервіси ГК "Нафтогаз України" працюють в повному доступі. Контакт-центр за сьогодні опрацював 1225  дзвінків.

АТ "Укртранснафта" продовжує забезпечувати стабільну роботу нафтотранспортної системи України.
 
АТ "Укрспецтрансгаз" працює в штатному режимі в умовах воєнного стану. 

АТ “Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 
 
Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Інші новини