Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 19.00 23 квітня 2022 року

Донеччина та АТ «Донецькоблгаз»  тримаються. В місцях, де обстріли вщухають, бригади газовиків відновили газопостачання для 426 приватних будинків та 68 квартир.

Як кажуть наші мужні колеги: "позиційний інфраструктурний опір тримаємо на висоті".

ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу збільшило реалізацію природного газу на 2 відсотки через похолодання. 

Збільшення споживання відбулося по всіх категоріях, окрім бюджетних та релігійних організацій. Найбільше зростання показали постачальники газу для населення та виробники тепла та електроенергії, що отримують паливо у рамках механізму покладення спеціальних обов’язків (ПСО) згідно з рішенням уряду. 

Усі діджитал сервіси ГК "Нафтогаз України" працюють в повному доступі. Контакт-центр за сьогодні опрацював 100  дзвінків, як і вчора.

Доба на Львівщині минула спокійно. Працівники ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська продовжують працювати навіть у Великодні дні. Черговий та оперативний персонал цілодобово перебуває на ТЕЦ. 

Філія "Новороздільські електромережі" та "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Працівники підприємств роблять усе можливе для безперебійного забезпечення електроенергією споживачів Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

АТ "Укртранснафта" продовжує забезпечувати стабільну роботу нафтотранспортної системи України.
 
АТ "Укрспецтрансгаз" працює в штатному режимі в умовах воєнного стану. 

АТ “Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 
 
Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні!

Інші новини