Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз за 18—24 квітня 2023 року

 • АТ «Укргазвидобування» спрямувало до зведеного бюджету країни 6,32 млрд грн рентних платежів за результатами своєї діяльності з січня до березня 2023 року. Із цієї суми 5%, або 316,2 млн грн, надійде до бюджетів місцевого та обласного рівнів в 11-ти регіонах, на території яких компанія здійснює видобування вуглеводнів. 
 • АТ «Укртрансгаз — Оператор газосховищ України» розпочав новий сезон закачування газу у ПСГ. За період з 7 листопада 2022 року з підземних газосховищ було відібрано 5,572 млрд куб. м газу. 
 • Усупереч ворожим атакам АТ «Донецькоблгаз» працює в штатному режимі та продовжує долати наслідки обстрілів.

  Активно працюють виїзні бригади. Так, служба обліку газу Костянтинівського УГГ минулого тижня працювала зі споживачами у таких віддалених селах як Катеринівка, Клебан Бик і Нова Полтавка.

  Протягом тижня через обстріли зафіксовано 26 пошкоджень газопроводів, з них 19 — у м. Лиман. Ушкодження локалізовано та усунено в оперативному порядку. Поза тим, газовики області ліквідували 8 аварій, через які стався витік газу. 

  Зазначимо, що крім газопроводів чи газового обладнання постійних пошкоджень зазнають приміщення наших міськгазів на території ліцензійної діяльності АТ «Донецькоблгаз». Відтак, минулого тижня наслідки обстрілів усували у Слов’янську та Костянтинівці.
 • З 1 квітня налагоджено повну взаємодію кол-центрів ГК «Нафтогаз України» і Газмережі. Послугу впроваджено на базі сервісу my.gas.ua. Більше ніякої плутанини в контактах. Один дзвінок = кваліфікована консультація + відповіді щодо споживання та розподілу газу. Більше інформації за посиланням.

  Незмінно всі діджитал-сервіси  ГК «Нафтогаз України» працюють у повному доступі. За тиждень контакт-центр опрацював 104 545 дзвінків.
 • ПАТ «Укрнафта» інвестує у видобуток 5,5 млрд грн у 2023 році. Крім того, компанія отримала патент на проведення гідророзриву пласта за технологією Fly Ash Frac.

  При цьому виробничі об'єкти компанії працюють у штатному режимі.
 • АТ «Укртранснафта» оновлює автопарк для забезпечення оперативних ремонтів. Минулого тижня компанія отримала першу партію новеньких мікроавтобусів на базі Ford, які обладнані спеціальними ремкомплектами. Транспорт слугуватиме своєрідною швидкою ремонтною допомогою для підрозділів компанії. 

  Компанія також незмінно продовжує забезпечувати стабільну роботу нафтотранспортної системи України.
 • Новояворівська та Новороздільська ТЕЦ (Нафтогаз Тепло) працюють у звичному режимі. Після завершення опалювального сезону працівники ТЕЦ провели гідравлічні випробування та почали підготовку основного обладнання до нового опалювального сезону.

  Філія «Новояворівські електромережі» та філія «Новороздільські електромережі» працюють стабільно. Електроенергію отримують усі споживачі Новояворівська, Нового Роздолу та прилеглих населених пунктів.

Прес-служба НАК «Нафтогаз України» продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії у соціальних мережах (Facebook, Telegram, Twitter).

Слава Україні!

Інші новини