Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 25 квітня 2022 року

Бої активізувалися, однак АТ "Донецькоблгаз" незмінно тримається. Пошкоджено мережі для 15 приватних будинків.

Мережі для  10 абонентів локалізовано тимчасовими бандажами.

Частину пошкоджень наразі неможливо обслідувати через активні бойові дії.

З 24 лютого АТ “Укртрансгаз” та наші небайдужі друзі зібрали понад 3 млн грн на допомогу оборонцям України. На ці кошти закуплено речі, які найбільше необхідні сьогодні нашим захисникам – квадрокоптери, тепловізори, відеокамери, рації  та сотні одиниць одягу. Більше про це тут.

При цьому об'єкти мережі ПСГ залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу скоротило реалізацію природного газу на 2 відсотки. Зменшили використання газу всі категорії споживачів, окрім промисловості. 

Попри постійні повітряні тривоги  та ракетний обстріл Львівщини, ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі.  Працівники підприємств готують обладнання до наступного опалювального сезону з дотриманням умов воєнного стану. 

Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергією безперебійно забезпечено споживачів Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

Усі діджитал сервіси ГК "Нафтогаз України" працюють в повному доступі. Контакт-центр за сьогодні опрацював 650 дзвінків.

АТ “Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.
 
АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" продовжують працювати в штатному режимі в умовах воєнного стану.
 
ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 
 
Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні!

Інші новини