Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 26 квітня 2022 року

Ситуація в зоні обслуговування АТ "Донецькоблгаз" залишається напруженою. Лиман, Торецьк, Мар'їнка, Авдіївка потерпають від обстрілів. Через постійні бойові дії можливість здійснювати ремонт є вкрай обмеженою.

Однак, на окремих ділянках наші мужні колеги продовжують роботу, щоб зберегти газопостачання для клієнтів.

ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу скоротило реалізацію природного газу майже на 10 відсотків — до 32,9 млн куб. м. 

Компанія продовжує забезпечувати газом майже 12 тисяч споживачів, зокрема, бюджетні установи та релігійні організації, виробників тепла та електроенергії, промисловість, виконує функцію балансування газу для збутових підприємств. 

Усі діджитал сервіси ГК "Нафтогаз України" працюють в повному доступі для 2,2 млн наших клієнтів. Контакт-центр за сьогодні опрацював 1100 дзвінків, що майже вдвічі більше, ніж вчора.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі. Працівники підприємств, дотримуючись вимог воєнного стану,  готують теплоелектроцентралі до нового опалювального сезону.

Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергію безперебійно  отримують усі споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

АТ “Укргазвидобування” стабільно продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.
 
АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" продовжують працювати в штатному режимі в умовах воєнного стану.
 
ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 
 
Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні! 

Інші новини