Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 28 квітня 2022 року

Бої в зоні обслуговування АТ “Донецькоблгаз” не вщухають. В одній з гарячих зон зникли 2 спеціалізованих автомобілі підприємства. 

За добу додатково без газопостачання в результаті бойових дій залишилось 10 абонентів. 21 домогосподарство врятовано швидкими ремонтами мереж. Також наші хоробрі колеги змогли відновити газопостачання для 329 сімей.

Газовикам психологічно важко в результаті відключення м. Лиман — це непросте рішення, прийняте спільно з місцевою ВЦА. Відновлення газорозподілу, на жаль, можливе тільки після перемоги. 

АТ “Укртрансгаз” запровадив для клієнтів можливість автоматичної генерації бізнес-аналітики. Відтепер замовники послуг зі всього світу можуть автоматично формувати оперативні аналітичні звіти про свою роботу одразу в кількох напрямках: в розрізі Складів та за Типом операцій. 

При цьому, дані обох категорій можна об’єднувати, щоб отримувати максимально широкий та різносторонній спектр даних, зокрема і за обраний проміжок часу (звіти можна будувати в розрізі днів, місяців чи років). Більше про новацію тут

При цьому об'єкти мережі ПСГ залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

Усі діджитал сервіси ГК «Нафтогаз України» працюють в повному доступі. Контакт-центр за сьогодні опрацював 1450  дзвінків. За неповний квітень компанія отримала 60 тисяч платежів від наших клієнтів. Щиро дякуємо всім, хто продовжує сплачувати рахунки за газ — саме завдяки вашій небайдужості та відповідальному ставленню ми можемо працювати та забезпечувати українців паливом.

ТОВ "Нафтогаз Трейдинг" продовжує справно забезпечувати газом майже 12 тисяч споживачів, у тому числі бюджетні установи та релігійні організації, виробників тепла та електроенергії, промисловість, виконує функцію балансування газу для збутових підприємств.  Газопостачальник має необхідний ресурс для задоволення потреб споживачів.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі. Працівники підприємств готують обладнання теплоелектроцентралі та теплові мережі до нового опалювального сезону. 

Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно.

Електроенергією безперебійно забезпечені споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" надалі працюють в штатному режимі в умовах воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні! 

Інші новини