Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 29 квітня 2022 року

Обстріли й руйнування в зоні діяльності АТ “Донецькоблгаз” продовжуються, однак за сьогодні мережі постраждали менше, ніж в середньому щодоби. В результаті обстрілів фахівцям довелось відключити від газу 23 абоненти. 29 помешканням врятовано постачання методами швидких тимчасових ремонтів.

Також наші колеги змогли відновити газопостачання для ще 53 домогосподарств.

Інструктори-сапери з Національної гвардії України впродовж 4 днів навчали на Чернігівщині майже сотню наших колег з АТ “Укртрансгаз” виявленню та поведінці з вибухонебезпечними об’єктами. Більше про навчання можна прочитати тут.

При цьому об'єкти мережі ПСГ залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

Усі діджитал сервіси ГК "Нафтогаз України" працюють в повному доступі. Контакт-центр за сьогодні опрацював 1810  дзвінків. Щиро дякуємо всім нашим клієнтам, що продовжують сплачувати рахунки за газ — саме завдяки вашій небайдужості та відповідальному ставленню ми можемо працювати та забезпечувати українців паливом.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі. Працівники підприємств, дотримуючись вимог воєнного стану, готують обладнання теплоелектроцентралей  та теплові мережі міст до нового опалювального сезону. 

Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергію безперебійно отримують усі споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

ТОВ "Нафтогаз Трейдинг" продовжує справно забезпечувати газом майже 12 тисяч споживачів, у тому числі бюджетні установи та релігійні організації, виробників тепла та електроенергії, промисловість, виконує функцію балансування газу для збутових підприємств.  Газопостачальник має необхідний ресурс для задоволення потреб споживачів.

АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" надалі працюють в штатному режимі в умовах воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у звичайному режимі. 
 
Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).

Слава Україні! 

Інші новини